ТВ +Інтернет

  Підключення до  Інтернету и IPTV в Узині від StarCom : Щоб підключити Інтернет і додаткові послуги компаниі StarCom в місті Узин, необхідно звернутися в офіс компаніі.Якщо у вас виникають будь-які питання, скористайтеся розділами нашого сайту.  

Цифрове ТВ

  IPTV, цифрове телебачення в Узині від StarCom Цифрове телебачення в Узині від StarCom - це канали в цифровій якості. В тому числі всі канали ефірного телебачення. IPTV (цифрове телебачення в Узині від компанії StarCom) можна переглядати як на моніторі комп'ютера без додаткових пристроїв, смартфонах, планшетах, SmartTV так і на екрані телевізора - з використанням телевізійної приставки (STB).

Приставка

Одновременное подключение нескольких телевизоров к IPTV Выгодные условия при подключении нескольких телевизоров к цифровому телевидению IPTV: одна квартира = одна абонентская плата!Обратите внимание, что на каждый подключаемый телевизор к услугам цифрового телевидения от StarCom необходима отдельная телевизионная приставка. Оборудование для просмотра на телевизоре  IPTV ПРИСТАВКА MAG-250 micro  

Каналы

Пакет ТВ каналов доступных для просмотра на ПК (и при ипользовании IPTV плеера) Пакет ТВ каналов доступных для просмотра на Теливизоре(при подключении MAG -250 Micro)

Тарифи

Переваги «Реальний IP-адреса»: Можливість створювати у себе ігрові сервера, видимі в мережі Інтернет. -Можливість на пряму обмінюватися файлами з іншими користувачами мережі Інтернет. Можливість створювати у себе ігрові, ftp, web і т.п. сервера, до яких зможуть приєднуватися будь-які користувачі з Інтернета Можливість реєстрації власного доменного імені  

Smart TV

Перегляд телебачення від компанії StarCom доступний на пристроях:   - з операційною системою Android 4.1 та вище;   - з операційною системою IOS 9 та вище;  - на телевізорах Samsung Smart TV серії C-J (2014-2017 року) та операційною системою Tizen;  - на телевізорах LG Smart WebOS; - на телевізорах Kivi та іншіх з опереційною системою Android;  - MAG, Aura виробництва Infomir;  - Duna, Uclan та інші.   Вартість підключення одного пристрою запитуйте у менеджера компанії.  

  • ТВ +Інтернет

  • Цифрове ТВ

  • Приставка

  • Каналы

  • Тарифи

  • Smart TV